Nebývá v našich ulicích příliš často k vidění, je odvážný, provokativní a působí dojmem, že je to chaos, kombinování nekombinovatelného. Ale jen zdánlivě. Je to sice náročnější, ale stále přeci jen styl. A i eclectic styl má svá pravidla. Je to hra s barvami a vzory. Ať už jde o geometrické vzory nebo třeba, o letos tolik oblíbené, animal prints.

Musím říct, že když jsem vyrazila v tomto outfitu do ulic tak jsem se potkávala jednak s pohledy fandícími té, do jisté míry, odvaze vybočit, ale i s pohledy, které je lepší si nepřekládat. Zkrátka něco jako: “Na leopardí kabátky už jsme si tak nějak zvykli, ale čeho je moc, toho je příliš.”

Já, člověk milující minimalismus, se ale i tak přimlouvám za to, že když si chcete něco zkusit, máte na to náladu tak proč nevybočit ze zajetých kolejí. Hlavně když to má styl. Móda je hra. A obchodní domy toho tolik nabízejí!

Nebojte se, že ztratíte svůj styl, svou tvář, když občas překvapíte sebe i okolí něčím, co je u Vás neobvyklé. A nemusí to vždy být rovnou celý outfit jako je tomu v této mé dnešní inspiraci. Klidně prostě jen výjimečně vytáhněte místo čepice klobouk, místo kabátu pončo. A nebojte – stále to budete Vy!

 

Přeji hezké předvánoční dny všem.

 

Jana_IFS