Velmi jsem se těšila nejprve na to, co všechno letošní týdny módy přinesou, které oděvní značky na co vsadí, s čím se budu více a s čím méně ztotožňovat. A poté jsem se těšila jak a kde budu tyto trendy potkávat v obchodech, co z těchto věcí najde nově místo v mé šatní skříni.

A jelikož trendů, které bych Vám na svém blogu ráda představila, je poměrně hodně, rozhodla jsem se pro rozdělení do několika dílů.

Třásně jsou tedy jedním z trendů pro rok 2019. Na týdnech módy je ve svých kolekcích představil např. Tom Ford, Gucci, Oscar de la Renta.

Myslím si, že tak trochu už byl tento trend nastíněn a započat loni. Byly to třeba třásňové náušnice, které byly hojně k vidění nebo připínací třásňové ozdoby na kabelky.

Letos můžeme očekávat masivnější záplavu. Některé běžné řetězce již mají třásně na pultech. Pokud se na sukni, kterou jsem nafotila tentokrát, necítíte, ale přesto Vás třásně oslovují, můžete je zkusit nosit na kožené, koženkové, semišové bundičce nebo na kabelce. A pokud i to je na Vás moc tak zabrousím do bižuterie, kde si můžete třásně obstarat na již zmíněných náušnicích nebo na závěsech na krk. Také na botách lze třásně aplikovat.

Jen mějte na paměti, že nic se nemá přehánět a že pro následování tohoto trendu ze sebe není nutné udělat indiánku. I když….? Ale to až příště, kdy Vám představím další trend roku 2019.

Přeji hezké, skoro jarní, dny všem!

Jana_IFS