Jana Stehlíková

osobní módní stylistka

Napsat něco o sobě, potažmo „můj příběh“ jak jsem se dostala k módě a kdy a kde se zrodilo zalíbení právě v této sekci, bylo snad nejobtížnější při utváření celého InFashionStyle.

Nejsem z rodiny umělců, maminka nebyla třeba švadlenou, návrhářkou či kostýmní výtvarnicí. Zkrátka nikde nic. Jen samá gymnázia a ekonomické školy.

Ale na své první „stylingové počiny“ v dětství si pamatuji. Nedávno mne jedna inspirativní žena, která se ve stylingu a celkově fashion světě již nějakou dobu úspěšně pohybuje, přiměla si vybavit tento okamžik.

„Stále jsem to já,
ale cítím se lépe.“

Můj příběh

Bude to znít banálně, a možná se to bude zdát být tuctové, a možná se to stalo každé druhé devítileté holce, ale tak to je, nebo spíše, tak to bylo. Ale jen některé ty devítileté holčičky to správně uchopí a zpracují tak, že se jim jejich dětské radovánky stanou pracovní náplní jejich dospělého života. Já to tak mám a jsem za to ráda.

A teď ten okamžik, kdy to asi vše začalo. BURDA. Časopis, který mne bavil, bavil, bavil. Prohlížela jsem si ho stále dokola a na každé jedné stránce známkovala to, co mají ty ženy na sobě. Mladší sestře jsem podávala výklad co je hezké a pokud se mi něco nezdálo dokonalé, udělala jsem z toho vystřihovánky a modelkám přeskládala oblečení i doplňky.

A také obchodní dům KOTVA. To byl ráj figurín a ty jsem také známkovala.

Ano. Někdy jako impuls stačí i něco malého a dávného.

Dnešníma očima mi na práci stylistky dělá radost posouvat módu a myšlení lidí ze škatulky „něco na sobě mít musím“ na „tohle je hezké, v tom se cítím dobře, to se těším, že si vezmu na sebe“

Dělat hezkým stylingem lidi vyrovnanějšími, činit je skrze módu spokojenějšími se sebe samými a dodávat jim tak zdravé sebevědomí.

Kontakt

Jana Stehlíková
jana@infashionstyle.cz
Tel.: +420 721 002 898

Fakturační údaje

Jana Stehlíková
IČO: 05968658
Churáňovská 2694/5
Praha 5 - Smíchov, 150 00
Nejsem plátce DPH
Číslo bankovního účtu: 1524462016/3030