Reference

Obecně mohu říci, že jsem vždy ráda za zpětnou vazbu na cokoliv, co dělám. Považuji to za důležité a přínosné. Mohu se tak posouvat, pracovat na sobě a odvádět další práci vždy o kousek lépe.

Od té doby, co jsem poznala stylistku Janu, už neznám větu „Já nemám co na sebe“. Jana mi nejen pomohla s výběrem v obchodech, ale sama pro mne i pár kousků koupila a přinesla až domů. Po naší úvodní schůzce a prohlídce mého šatníku měla ihned přehled o tom, co ráda nosím a co pro mne vybrat. Výsledek je vynikající. Jano, díky.

Ivana Polnická
spolumajitelka firmy

Tu pravdu, že šaty dělají člověka, mi musela Janička znovu připomenout. Naučila mě se na sebe znovu dívat s láskou a uměním se oblékat jednoduše, rafinovaně a elegantně.

Nakupování s Janou byl zážitek, během předcházejícího uvolněného povídání
o  mém životě, oblékání a představách, vznikl jednoduchý seznam a Jani mě oblékla do skvěle padnoucích kousků dle finančních možností.

Právě díky této skvělé zkušenosti z nákupu a mému časovému vytížení jsem stylistku využila také pro nákupy bez mé účasti s donáškou.

Michaela Kremlíková
bank specialist

Díky Janě za výběr oblečení, cenné rady a hlavně za ušetřený čas, který bych strávila pobíháním po obchodech – sháněním toho správného…  S vybraným oblečením jsem byla maximálně spokojená. Po nějaké době co se už známe nakoupila také pro mě – beze mě – a to včetně donášky až domů!

Dokázala dobře poradit, odhadla co se mi líbí, ale dala mi i možnost vyzkoušet něco zcela nového. Přitom však zachovala mé „já“.

Ocenila jsem osobní a citlivý přístup. Z vlastní i sdílené zkušenosti tedy můžu služby Jany doporučit.

Blanka Filounková
technická redaktorka

Nákupy se stylistkou jsem dostala jako dárek. A vím proč. Nakupování miluji, šatní skříně mám plné a přesto mívám problém se obléknout.

Po úvodní konzultaci u mě doma a nad mou malou, ale plnou šatnou Jana zjistila v čem je problém. Chyběly mi základní věci, které by všechny mé super úlovky spojovaly.

Jana sepsala seznam potřebných věcí a šlo se nakupovat. Sehnaly jsme vše, docela rychle, a přesto bez spěchu a stresu.

A mimochodem…
dost jsem si to užila.

Díky.

Lucie Kneiflová
store assistant

Kontakt

Jana Stehlíková
jana@infashionstyle.cz
Tel.: +420 721 002 898

Fakturační údaje

Jana Stehlíková
IČO: 05968658
Churáňovská 2694/5
Praha 5 - Smíchov, 150 00
Nejsem plátce DPH
Číslo bankovního účtu: 1524462016/3030