Animal prints – zvířecí vzory hrály prim v uplynulých několika kolekcích snad ve všech obchodních domech od plavek po kabáty a snad ve všech možných podobách jak podle barvy (například fialový leopard) tak podle druhu zvířete. Třeba zmíněný leopard nebo z těch novějších, méně otřelých – zebra.

A tak logicky i výprodeje byly plné zvířecích vzorů. A jelikož – jak jsem minule psala – jsem také pár věcí ve výprodeji koupila, vrátím se k nim ještě jednou, tentokrát s hadí sukní.

Zastávám názor, že zvířecí vzory jsou výstřední a proto by se už neměly kombinovat s ničím jiným výstředním. Takže když hadi, leopardi a zebry, už žádné krajky a kožešiny. Dokonce doporučuji, aby byl tento motiv jen na jednom kuse oblečení, i kdyby se jednalo o stejný vzor. Prostě leopardí kabátek už nesnese leopardí lodičky nebo leopardí psaníčko.

Pokud tedy máte zvířecí vzory rády a ve výprodejích jste nakoupily více než jeden kus, doporučuji se nenechat strhnout k tomu, že na sebe vezmete vše naráz. V dnešní své inspiraci jsem nafotila hadí sukni jen v kombinaci s černou a bílou. Vzor sukně tak lépe vynikne. A na jaro se těším, že obleču sukni k teniskám a třeba černému vršku.

Tak kdo ještě nekoupil nic ve výprodejích (skoro bych se vsadila, že minimálně mezi ženami takového jedince není), zajděte rychle, v mnoha obchodech už je pouze nová kolekce.

Přeji hezké dny všem!

Jana_IFS