Dnešní outfit bude oslovovat především ženy, které mají o něco blíže ke street stylu, ty co mají rády syté či výrazné barvy, případně ty z Vás, které se rády pouštíte do kombinování různých materiálů a struktur. Ale INSPIROVAT SE může každá z Vás. Nebojte se toho.

Již dříve jsem psala, že občas, třeba podle nálady, na sebe obléknout něco, co nejste typicky Vy, neznamená, že nemáte styl. Naopak. Dokážete tím, že si s módou umíte hrát a móda má být zábava. Také tím v příjemné míře upoutáte pozornost i těch, kteří Vás znají a kteří si říkají, že je nemáte v této oblasti čím překvapit.

Možná na těchto řádcích teď docílím toho, že až dočtete mou dnešní inspiraci, nebudete takové boty, jaké dnes mám, obcházet obloukem, ale skočíte po nich jako já. Nádherně vypadají i jako kontrast k jednobarevnému bílému, černému nebo šedému outfitu. Představte si je například k šedému dámskému kalhotovému kostýmu s nohavicemi nad kotníky. Určitě budou vypadat krásně i k dámskému kraťasovému kostýmu, čímž jsem se dotkla dalšího letošního hitu.

Když jsem na jaře viděla fotky z módních přehlídek, pořádaných v rámci fashion weeks, kdy dlouhonohé modelky předváděly tyto kraťasové kostýmy ( oversize sako na knoflíky, široké kraťasy ve stejné barvě těsně nad kolena, okamžitě se mi vybavila jedna konkrétní scéna z filmu Pretty Woman. “Napravená” hlavní hrdinka má v té scéně na sobě korálově červený kraťasový kostým, bílé tričko a placaté boty. A bylo to krásné! A je to tu znova! Takže buďte trendy, buďte pretty woman!

Přeji hezké letní dny všem.

Jana_IFS