Do konce roku 2018 zbývá už jen kousek a tak si dovolím v dnešním svém blogu trochu bilancovat a hodně děkovat. Krátce jsem se zamyslela nad tím, jak jsem ten rok hodnotila průběžně. Jednoznačně vím, že jsem na klasickou otázku “jak se máš?” odpovídala téměř vždy anebo alespoň velmi často “dobře, ale rychle”. A je to pravda.

Mnohé se podařilo, mnohé se zvládlo, překonalo, začalo i dokončilo. Budu, s dovolením, psát jen v pracovní rovině. Měla jsem štěstí na lidi, které jsem potkala a se kterými jsem spolupracovala. Pomohli mi každý svým způsobem. Byť by byli jen inspirací, patří jim mé velké díky. Byli to lidé co dělají dobře svou práci. A všem těmto, se kterými jsem v uplynulém roce měla možnost se pracovně potkat, a i těm, kteří mne inspirovali a motivovali, bych ze srdce ráda na těchto řádcích poděkovala. DĚKUJI.

Jak jsem se již zmínila, mnohé bylo započato a tak se nabízí otázka co s tím dál? Je to prosté. Dokončit tyto projekty a plány v příštím roce. Stávají se tak mou vizí pro rok 2019 společně s plány, projekty, nápady a spolupracemi novými. Moc se těším a začnu hned v lednu.

Do roku 2019 přeji štěstí, zdraví, spokojenost a dobré lidi kolem sebe Vám všem.

Jana_IFS