Je čas na lehké kabáty, které už nejsou do mrazu, ale do počasí, jako je toto dubnové. Pokud Vám trochu trvá než se po zimě přehodíte do jarního módu, (ať už proto, že je Vám ještě stále zima, a nebo že nemáte ráda rychlé zvraty) pokud si dáváte na čas než úplně odhodíte a uskladníte ty fakt teplé kabáty, lehké trenčkotové nebo lehké puffy kabáty jsou na tento přechod super.

Já se teď zabydlela v tomto černém. Nosím ho teď skoro denně, jeden den jen na tričko, druhý den s vlněným svetrem, ale takový už duben bývá. A má i kapuci tak ať si klidně i prší a fouká. Mě to nevadí.

Pokud bych měla v tomto blogu předat jen jedinou drobnou radu, doporučila bych Vám, abyste, při případné koupi lehkého kabátu na přechodné období, na období od teplého kabátu k vysloveně jarní bundě do pasu, měla na paměti, že by neměl být příliš na tělo, abyste se do něj vešla i s huňatým oversize svetrem. Jinak bude kabát půlku z tohoto období, kdy je počasí výrazně nestálé, nenositelný. A to by byla velká škoda. Pokud se Vám líbí puffy kabát, například takový jaký jsem dnes nafotila, ale obáváte se, že by Vám přidal na objemu, volte tmavší barvu.

Vím, že už jsem to psala, ale stejně. Ještě jednou. Myslím si, že každá žena by měla mít alespoň jeden lehký kabát. A to bez ohledu na celkový Váš styl. Ať už k podpatkům nebo teniskám. Ať už přes šaty, sukni, kalhotový kostým nebo džíny. Vždycky bude vypadat skvěle. A zaručuji Vám, že nehrozí, že by snad vyšel z módy. A pokud jen jeden jediný tak v neutrální barvě. Neznám ženu, které by neslušel klasický camel coat.

Tak kdo nemá, šup s ním na wish list. Kdo má na wish listu, počkejte si na otevření kamenných obchodů a vyražte!

 

Přeji krásné aprílové dny všem!

Jana_IFS