Nejspíš jsem byla naivní, pokud jde o módu v New York City, nebo až příliš ovlivněna kultovním seriálem, který, jak jeho název napovídá, má být o sexu, pro mně byl však vždy především o módě. O Newyorské módě. O módě ve městě, kde se pořádá každoročně jeden z fashion weeks, o módě ve městě odkud jsem se před pár dny vrátila z úžasné dovolené.

Myslela jsem si, že N.Y.C. bude podívaná a obrovská inspirace i po této stránce. A nebyl. Prochodila jsem Manhattan celkem poctivě, ale ať už výstřední, uchvacující, záviděníhodnou nebo jakoukoliv jinou módní inspiraci jsem nepotkala. No jak píši – naivní, protože jsem si opravdu alespoň dvakrát v duchu řekla “kde ty holky jsou?” Kudy chodily Carrie, Charlotte, Samantha a Miranda ve svých výstředních outfitech? Vždyť jsem na stejných ulicích!

Letěla jsem jen s příručním zavazadlem a tudíž se můj newyorský šatník omezil na opravdové minimum věcí. V ten moment se mi v hlavě ukotvil nápad, že když tam nebudu fotit “styling by me”, pokusím se nafotit pro svůj blog módu newyorské ulice. Nakonec z toho sešlo. Naštěstí ale nechyběla možnost a čas si pár hezkých věcí nakoupit a tak outfit, který jsem nafotila tentokrát, krajkové šaty, voní dálkou a zůstanou jednou z těch hmatatelných vzpomínek na dovolenou ve městě, které nikdy nespí.

Přeji hezké dny všem!

Jana_IFS