Pokud jde o doplňky, nedám na ně dopustit. Jsou nedílnou a neoddiskutovatelnou součástí každého outfitu. Bez doplňků není outfit ucelený. Na druhou stranu, když se to s nimi přežene, mnohé se pokazí. V tom je právě ta jejich síla.

Občas na sebe koukáme v zrcadle a říkáme si “něco by to chtělo” nebo ” není to ono”. Někdy stačí vyměnit kabelku, boty, někdy je to o šátku či šperku. A nezapomínala bych rozhodně na sluneční brýle. To je doplněk k nezaplacení. Představte si jednoduchý outfit – boyfriend džíny, tenisky – třeba “konversky” a bílé triko. Vypadá to samozřejmě už tak dobře a klidně zde oželíme i nějakou tu tašku, kabelu, batoh. Jen telefon do kapsy. Ale uznejte. Jakmile k tomu dáme “aviatory” – tedy ikonické sluneční brýle, které sluší téměř každému, teprve potom je to kompletní.

 

Outfit, který Vám v dnešním blogu představuji, jsem si pořídila tak trochu pozpátku. Uviděla jsem “tu tašku”. Koupila jsem si ji a teprve pak řešila co k ní. Později jsem sehnala kalhoty a boty, které se mi k tašce líbily. Až takovou sílu pro mě doplněk v podobě tašky měl.

Nepodceňujte tedy doplňky. Mají velkou moc, jsou vděčné a odvedou vždy velkou práci. Tak pokud budete stát u zrcadla, oblečení bude úžasné a přesto to nebude ve Vašich očích ono, dříve než se začnete převlékat, zkuste přidat, ubrat nebo vyměnit doplňky.

Přeji hezké listopadové dny všem.

Jana_IFS