Nebudu Vám lhát. Třicet už mi dávno není a tak je dobré nejen vědět, ale také už i využít a skutečně do svých outfitů zahrnout, alespoň někdy, když to situace či nálada vyžaduje, prvky, které nám pomohou vypadat mlaději, svěžeji.

A tady jsou: Pruhy, mašle, tenisky.

Pruhované triko, které je součástí dnešních outfitů je ve skutečnosti crop top. Je jediný, který mám. A samozřejmě ho nosím jen k vysokému pasu sukní či kalhot.

Obecně lze říci, že pruhy, které se nosí tak nějak stále, od dob Coco Chanel až po současnost, jsou slušivé a dodávají každému outfitu šmrnc a jakousi ležérnost. Já osobně, a to je čistě jen můj pohled, nikdy neměla chuť nosit ty modro bílé pruhy. Když jsem ale loni natrefila na tuto sytě červenou, okamžitě bylo triko moje. Pruhy omladí, červená rozzáří. I ranní zmuchlaný obličej.

Mašle, mimochodem jeden z mnoha dalších letošních trendů, jsou dalším tipem. Začlenit je do outfitu můžete například na vázání v pase sukně, kalhot či kraťasů, nebo u krku na halenkách, případně na botách.

Kdo se na velké mašle necítí, může si uvázat mašli na šátku a ten nosit na kabelce.

A do třetice tenisky.

No jasně, řeknete si. A ano. Tenisky jsou jasná volba, chcete-li odlehčit kterýkoliv outfit. Tenisky, a to v jakékoliv podobě, stále hýbou světem.

V dnešní své foto inspiraci Vám ukazuji, na začátku zmíněné, pruhované triko 3x jinak. Že ho lze zasadit do stylově velmi odlišných outfitů. S černou koženou bundou třeba na kafe s kámoškou, se sakem na pracovní schůzku a se sukní a červenou bundou na procházku po náplavce. Dovolím si zde jen malé pozor a sice: Při kombinaci červené a modré myslete na stejnou sytost obou barev.

A co vy? Který omlazující prvek je Váš favorit, na který sázíte?

Přeji krásné májové dny všem!

Jana_IFS