Tak na tohle se já vždycky těším. Fakt. Mně vlastně vůbec nevadí, že ráno je to na kabát a odpoledne na krátké rukávy a sluneční brýle. Jsem milovník babího léta a podzimu.

Teď mně tak napadlo zamyslet se nad tím, jestli to, jaké roční období máme nejraději, nějak souvisí s ročním obdobím, ve kterém jsme se narodili? A co potom naše oblíbené barvy? Mají třeba lidé narození v létě raději syté barvy? Květované vzory?

Každopádně k jedné z mých nejoblíbenějších barev patří celoročně béžová a tak jsem ji zase po nějaké době nafotila. Tentokrát v tom, pro mnohé z Vás, bláznivém čase babího léta a sice s teplou vestou a holými kotníky zároveň.

Musím říct, že když jsem si četla o trendech, které byly pro nadcházející sezónu odprezentovány na skoro skončených týdnech módy, potěšilo mně, že stále platí, že béžová a všechny odstíny hnědé nikdy nebudou OUT. Letos se k nim přidává odstín karamelový, pokud si potrpíte na přesné označení tak institut Pantone ho označuje jako “sugar almond.”

Kromě zmíněné béžové a nejrůznějších odstínů hnědé uvidíme hodně i zlatou. A kdo se bude chtít držet letošních trendů, bude mít z čeho vybírat. Na přehlídkových molech se objevilo opravdu velmi mnoho rozmanitých trendů.

Například Tom Ford nebo Balenciaga vsadili na levandulový odstín, Valentino na peří, Dior na flanelovou kostku ( to je letos můj favorit z přehlídek, které jsem viděla), Versace na satén. A ďábel nosí…nebo vlastně…Prada nosí velmi široké pásky.

Tak co? Vyberete si? Nejspíš ano. A pokud ne, vůbec to nevadí. Není důležité vždy následovat trend, ale cítit se dobře. O tom je móda. Tak pojďme přivítat tu podzimní!

Přeji krásné dny všem!

Jana_IFS