Dalším trendem, který Vám představuji dnes, je za mne ten nej – nej. Béžová. Přesněji řečeno – béžová s béžovou. Kombinace všech odstínů béžové, od světloučké až po skořicovou.

A proč píši “nej – nej”? Jelikož je to pro mne nejnadčasovější barva a také má nejmilejší. Tato barva, bez ohledu na trendy, stále má, měla i bude mít v mém šatníku  své místo. A letošní trend béžová s béžovou je pro mne takové posvěcení toho, že to s ní mohu tak trochu i přehánět. Na týdnech módy na přehlídkách pro letošní rok ji představila nejvýrazněji značka Burberry . A to opravdu stylem béžová od hlavy k patě. Tato barva je velmi slušivá, mladistvá a hezky vypadá snad na čemkoliv.

Já osobně ji mám poměrně hojně zastoupenu i doma. Kromě textilních závěsů, malých koberců a keramiky mám v béžové barvě i sedačku. A i přes to, že ji máme již několik let, v žádném případě se mi ještě neokoukala.

Na tento trend reagovaly obchodní domy poměrně pružně a tak je béžové všude dosti, stačí si vybrat, co v této barvě hezkého pořídit.

Dobrý zpráva pro ty, které jste si při nákupech nejisté, obzvláště pokud si chcete do šatníku nastěhovat nový trend je, že u této barvy nemusíte mít obavy. Bude Vám to v ní slušet a kdo řeší nějaká ta léta bude potěšen, jelikož Vás béžová mimo jiné zaručeně omladí.

Tak pojďme společně prosvětlit chodníky!

Přeji hezké dny všem.

Jana_IFS